رد کردن لینک ها

اخبار تکنوسل

بازدید استاندار محترم کرمانشاه از دفتر مرکزی تکنوسل

بازدید استاندار محترم کرمانشاه ، جناب آقای مهندس هوشنگ بازوند ،از مجموعه جهاد دانشگاهی ، گیم سنتر کرمانشاه و دفترمرکزی کمپانی #تکنوسل در تاریخ ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ .
در بازدید استاندار محترم و هیات همراه از پروژه ساختمان ۱۶ طبقه جهاد دانشگاهی و گیم سنتر و کمپانی تکنوسل از محصولات مختلف این شرکت اعم از گیم های ویدیویی و نرم افزار های حوزه درمان ، پرداخت و صنعت و تشریح قابلیت های فنی و مهندسی این شرکت و توانایی بالای اشتغال زایی و ارزآوری آن ، تصمیم به اختصاص جمعا مبلغ ۲۵ میلیارد تومان بودجه برای توسعه و تجهیز از منابع مالی استان گرفتند.
استاندار کرمانشاه گفت: جهاددانشگاهی می‌تواند با بدنه علمی خود متولی جهش در حوزه اقتصاد مقاومتی کشور باشد.

به گزارش  روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان کرمانشاه، هوشنگ بازوند به مناسبت ۱۶ مرداد سالروز تشکیل “جهاددانشگاهی” در گفت و گویی، با اشاره به عملکرد مطلوب جهاد دانشگاهی طی چهار دهه فعالیت این نهاد انقلابی، گفت: جهاددانشگاهی نهادی است که بعد از انقلاب اسلامی در راستای رشد فزاینده دانشگاه‌های کشور شکل گرفت و انصافا طی چهار دهه فعالیت وظایف خود را به خوبی انجام داده است.

بازدیداستاندار کرمانشاه از دفتر مرکزی تکنوسل - مهندس مرزبانی

وی افزود: این نهاد با روحیه جهادی و انقلابی که دارد طی این سالها از عهده وظایف خود به خوبی برآمده و هر فعالیتی که به آن محول شده را با کمک بدنه علمی و متخصصین خود به خوبی انجام داده است.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: با توجه به سابقه فعالیت این نهاد می توان گفت جهاد دانشگاهی یکی از ارگان هایی است که بعد از انقلاب بصورت جهادی امور محوله را پیش برده است.

بازوند با تاکید بر حضور جهاددانشگاهی در عرصه اقتصاد در شرایط فعلی کشور، گفت: در حال حاضر بزرگترین و اصلی‌ترین وظیفه  جهاد دانشگاهی این است که در حوزه اقتصاد مقاومتی وارد شود.

وی افزود: برای اینکه اقتصادی مقاومتی به عنوان یک راهبرد بلندمدت در کشور مطرح باشد نیازمند جهش در این حوزه هستیم و ایجاد جهش در حوزه اقتصادی مقاومتی نیز نیازمند رویکرد دانش بنیان است.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: جهاددانشگاهی با بدنه علمی خود می تواند متولی ایجاد جهش در حوزه اقتصاد مقاومتی با رویکرد دانش بنیان بوده و پرچم دار اصلی دانش بنیان بودن اقتصاد مقاومتی باشد.

به گفتگو بپیوندید