سهند − سامانه حمل و نقل شهرداری تهران

سامانه سهند یک مجموعه اپلیکیشن نرم افزاری به جهت حمل و نقل پرسنل مجموعه بزرگ شهرداری تهران می باشد که برای نسخه های اندروید و ای او اس و وب با جدید ترین تکنولوژی های تولید شده است تا پاسخگوی نیاز انبوه کاربران باشد. این سامانه دارای نسخه های متعددی اعم از نسخه راننده ،‌ نسخه مسافر و پنل مدیریت تحت وب می باشد که وظیفه هماهنگ کردن رانندگان و مسافران از مبدا تا مقصد را بر عهده دارد. همچنین سیستم به زیرساخت شرکت اسنپ نیز متصل شده است تا در صورت کمبود راننده در مواقع ضروری از رانندگان شرکت اسنپ نیز استفاده بشود. این اکوسیستم نرم افزاری بزرگ توسط تکنوسل به سفارش بخش خصوصی و سازمان فاوا شهرداری تهران بزرگ طراحی و تولید شده است.

left_bottom_02left_bottom_01
right_bottom_02right_bottom_01

تصاویر

اپلیکیشن سهند شهرداری تهران

S2
S3
S5
S4

تکنولوژی های بکار رفته در سامانه سهند

شامل پنل مدیریت و اپلیکیشن اندروید

آنچه خوبان همه دارند...

بسته به بیزینس پلن و نیازمندی های پروژه،‌حجم کاربران قابل پشتیبانی،‌ نوع خدمات قابل ارایه و جامعه هدف و رقبا و بسیاری دیگر فاکتور های متفاوت تیم مهندسی تکنوسل قبل از شروع پروژه اقدام به انتخاب تکنولوژی های مورد نیاز برای ساخت پروژه خواهد کرد، تا بر اساس همان نیازمندی ها فرآیند برنامه نویسی اپلیکیشن ها به بهترین نحوه صورت بگیرد و علاوه بر هماهنگی بین بخش های مختلف تکنولوژی، قابلیت توسعه در آینده نیز لحاظ بشود تا خدمات پشتیبانی آن در بلند مدت به نحو احسن ارایه بگردد.

دسترسی به سامانه سهند

دانلود اپلیکیشن سهند

نسخه مسافر

نسخه راننده

سفارش پروژه مشابه

اگر تمایل دارید یک اپلیکیشن مشابه سهند داشته باشید و از مزیت های درآمدی و مالی آن بهرمند بشوید ،‌ از طریق دکمه زیر فرم لازم را پر کنید تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.