هداچ − سامانه برون سپاری

هداچ پلتفرمی برای ارتباط مستقیم میان متخصصین معماری و کارفرمایان است که به صورت یک سامانه فریلنسری فعالیت می کند که متخصصین معماری می توانند با مشاهده پروژه های معماری تعریف شده توسط کافرمایان پروژه مناسب خود را پیدا کرده و پیشنهاد همکاری ارسال کنند و فرآیند پروژه نیز روی سامانه هداچ مدیریت بشود. همچنین هداچ دارای بخش های فروشگاه برای فروش محصولات حوزه معماری و داشبورد کاملی برای معماران و کارفرمایان است. این سامانه که شامل نسخه وب و موبایل است توسط شرکت تکنوسل برنامه نویسی و تولید شده است،

left_bottom_02left_bottom_01
right_bottom_02right_bottom_01

تصاویر

سامانه برون سپاری هداچ

1
2
هداچ ، هداچ پلتفرمی تخصصی برای سفارش پروژه‌های معماری − تولید شده توسط تکنوسل
هداچ ، هداچ پلتفرمی تخصصی برای سفارش پروژه‌های معماری − تولید شده توسط تکنوسل
هداچ ، هداچ پلتفرمی تخصصی برای سفارش پروژه‌های معماری − تولید شده توسط تکنوسل

تکنولوژی های بکار رفته در سامانه هداچ

شامل پنل مدیریت و اپلیکیشن موبایل و نسخه وب

آنچه خوبان همه دارند...

بسته به بیزینس پلن و نیازمندی های پروژه،‌حجم کاربران قابل پشتیبانی،‌ نوع خدمات قابل ارایه و جامعه هدف و رقبا و بسیاری دیگر فاکتور های متفاوت تیم مهندسی تکنوسل قبل از شروع پروژه اقدام به انتخاب تکنولوژی های مورد نیاز برای ساخت پروژه خواهد کرد، تا بر اساس همان نیازمندی ها فرآیند برنامه نویسی اپلیکیشن ها به بهترین نحوه صورت بگیرد و علاوه بر هماهنگی بین بخش های مختلف تکنولوژی، قابلیت توسعه در آینده نیز لحاظ بشود تا خدمات پشتیبانی آن در بلند مدت ببه نحو احسن ارایه بگردد.

دسترسی به سامانه هداچ

دانلود از مارکت های معتبر

سفارش پروژه مشابه

اگر تمایل دارید یک اپلیکیشن مشابه سامانه کاوش داشته باشید و از مزیت های درآمدی و مالی آن بهرمند بشوید ،‌ از طریق دکمه زیر فرم لازم را پر کنید تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.