تکنوسل ، ارایه دهنده خدمات تولید نرم افزار و اپلیکیشن های وب و موبایلتکنوسل ، ارایه دهنده خدمات تولید نرم افزار و اپلیکیشن های وب و موبایل

درباره تکنوسل

شرکت تکنوسل یک مجموعه فناور متشکل از مهندسین جوان ، با تجربه و آگاه از دانش آموختگان حوزه فناوری اطلاعات، مستقر در پارک علم و فناوری کرمانشاه است که با تکیه بر لطف الهی و دانش روز تلاش می کند خدماتی تخصصی در حوزه های فناوری و تجارت الکترونیک اعم از تولید اپلیکیشن های استارتاپی و تجاری، عارضه یابی زنجیره های تامین گروه های صنعتی با ارایه پاسخ های نرم افزاری و مشاوره در زمینه تولید نرم افزار ، برنامه نویسی اپلیکیشن های موبایل ،‌برنامه نویسی وب و تولید نرم افزار های سفارشی را عرضه بدارد.

left_top_02left_top_01
right_top_02right_top_01
left_bottom_02left_bottom_01
right_bottom_02right_bottom_01
تکنوسل

خدمات

برخی از خدمات و سرویس ها که توسط
تیم ما خدمت مشتریان ارائه می شود

عارضه یابی تجاری
اگر صاحب یک کسب و کار تجاری، خدماتی یا صنعتی هستید و احساس می کنید زنجیره تامین شما نیاز به بهبود دارد تکنوسل می تواند با بررسی این زنجیره تامین شما و اتکا به نظرات کارشناسان خبره با ارایه راهکار های نرم افزاری مختلف قدرت زنجیره تامین کسب و کار شما را به مقدار زیادی افزایش دهد.
ساخت اپلیکیشن
اگر ایده ای دارید که می خواهید آنرا به یک اپلیکیشن خوب تبدیل کنید شرکت تکنوسل با تکیه بر دانش بروز و تجربه های ارزنده می تواند شما را از مرحله ایده تا تجاری سازی همراهی کند و یک اکوسیستم نرم افزاری قدرتمند در پلتفرم های وب، اندروید، و ای او اس را برای شما بسازد.
کسب و کار الکترونیک
امروزه افراد بیشتری نسبت به گذشته آنلاین هستند و زمان بیشتری را صرف گشت و گذار در دنیای دیجتالی می نمایند پس داشتن یک شعبه آنلاین مانند وبسایت، فروشگاه اینترنتی یا وب اپلیکیشن ارایه دهنده خدمات شما می تواند به شدت روی گسترش دامنه جغرافیایی فروش شما تاثیر گذار باشد.
مشارکت در تولید
در صورتی که یک ایده استارتاپی یا تجاری دارید و تیم های بازاریابی و... را نیز آماده دارید، تکنوسل آماده است تا با ورود به پروژه به عنوان بازوی اجرایی فنی صفر تا صد برنامه نویسی و تولید نرم افزار پروژه را بر عهده بگیرد تا بتوانید تمام تمرکز خود را روی رشد بازار و محتوای محصول بگذارید و در کنار هم تجارتی ارزشمند ایجاد کنیم.
وب سایت و وب اپلیکیشن
توسعه دهندگان ارشد ما در حیطه وب با دانش بروز و تکیه برتجارت ارزنده و روش های مدرن آماده هستند تا هرگونه وب سایت و وب اپلیکیشن را با کارایی بالا به صورت مدرن و با ثبات بر اساس نیاز مشتریان طراحی و بسازند.
مقابله با باج گیرها
در صورت که سازمان یا شرکت و حتی کامپیوتر شخصی شما دچار حمله باج گیر ها شده است و اطلاعات شما در معرض خطر قرار گرفته است، تکنوسل آماده است تا به صورت سریع و ویژه به نجات اطلاعات شما بپردازند و با ارزش ترین دارایی شما یعنی اطلاعات شما را حفظ کند.
تکنوسل

شبکه های اجتماعی

مفتخر به میزبانی شما در شبکه های اجتماعی هستیم

left_top_02left_top_01
right_top_02right_top_01
left_bottom_02left_bottom_01
right_bottom_02right_bottom_01
محصول شما

تضمین موفقیت

آنچه که محصول شما برای موفق شدن نیاز دارد
و تکنوسل آنرا به نحو احسن ارایه می کند

پشتیبانی
در تکنوسل اتمام تولید محصول به معنی خروج محصول از این شرکت نیست، در مسیر موفقیت محصول بعد از تولید باید فرآیند های پشتیبانی، بروز رسانی،نگهداری و توسعه آغاز بشود تا محصول همیشه در سرحد کیفیت و خدمات باقی بماند و دچار افت و ریزش نشود برای همین در فرهنگ تولید نرم افزار تکنوسل از پسا تولید تا بعد از تولید در کنار شما خواهیم بود تا در مسیر موفقیت و فراتر از آن بمانید.
کیفیت تولید
بر کسی پوشیده نیست که برنامه نویسی و تولید نرم افزار امری تخصصی است که نیازمند تلاش و کوشش و تجربه است. از همین رو تولید یک محصول نرم افزاری (کسب و کار دیجیتال) موضوع ریسک پذیری نیست و انتخاب تکنولوژی مناسب و روش های تولید کارآمد و بروز امری مهم است تا یکپارچگی نرم افزار حفظ شده، بروز بماند و قابلیت توسعه و پیشرفت داشته باشد بر همین اساس در تکنوسل تلاش می کنیم تا با برگزاری جلسات برآورد فنی متعدد قبل از تولید بروز ترین روش ها و تکنولوژی های تولید را در نظر بگیریم تا موفقیت از سمت تکنوسل تضمین بشود.
استراتژی
هیچ کسب و کاری بدون استراتژی درست نمی تواند مسیر موفقیت را طی کند، کسب و کار های دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نیستند و یک اپلیکیشن خوب برای مارکت ها یا یک نرم افزار سفارشی برای تجارت شما قطعا نیازمند یک استراتژی و بررسی خوب در مرحله پیش تولید است، در تکنوسل تلاش شده تا در بحث های پیش تولید و بیزینس پلن و تجاری سازی نیز در قالب جلسات مشاوره ای متعدد در کنار مشتریان و کافرمایان باشیم تا برنامه نویسی و تولید نرم افزار به نحو احسن صورت بگیرد و شانس موفقیت بیشتر از پیش باشد.

ارتباط با تکنوسل

مشتاق ایجاد ارتباط با شما هستیم

شرکا و حامیان تکنوسل