آکادمی هلاکوئی − دنیای رمز ارزها

اپلیکیشن آکادمی هلاکوئی یک محصول اپ موبایلی جهت دوره های رمز ارز ها و دوره های ترید است که به سفارش آکادمی هلاکوئی توسط تکنوسل برای اندروید برنامه نویسی و تولید شده است. هدف این اپلیکیشن ارایه تمام قابلیت های سایت آکادمی هلاکوئی اعم از خرید بسته های آموزشی ، دوره های ویدیویی دیجیتال، وبلاگ و قابلیت ثبت نام کاربران و نمایش اطلاعات متصل به وبسایت می باشد. این پروژه نمونه بارز تولید اپلیکیشن برای سایت های وردپرسی است که توسط تکنوسل برای موبایل برنامه نویسی شده است.

left_bottom_02left_bottom_01
right_bottom_02right_bottom_01

تصاویر

اپلیکیشن آکادمی هلاکوئی

AH5
AH2
AH3
AH4

تکنولوژی های بکار رفته در آکادمی هلاکوئی

شامل پنل مدیریت و اپلیکیشن اندروید و ای او اس

آنچه خوبان همه دارند...

بسته به بیزینس پلن و نیازمندی های پروژه،‌حجم کاربران قابل پشتیبانی،‌ نوع خدمات قابل ارایه و جامعه هدف و رقبا و بسیاری دیگر فاکتور های متفاوت تیم مهندسی تکنوسل قبل از شروع پروژه اقدام به انتخاب تکنولوژی های مورد نیاز برای ساخت پروژه خواهد کرد، تا بر اساس همان نیازمندی ها فرآیند برنامه نویسی اپلیکیشن ها به بهترین نحوه صورت بگیرد و علاوه بر هماهنگی بین بخش های مختلف تکنولوژی، قابلیت توسعه در آینده نیز لحاظ بشود تا خدمات پشتیبانی آن در بلند مدت به نحو احسن ارایه بگردد.

دسترسی به آکادمی هلاکوئی

دانلود از مارکت های معتبر

به زودی...

سفارش پروژه مشابه

اگر تمایل دارید یک اپلیکیشن مشابه آکادمی هلاکوئی داشته باشید و از مزیت های درآمدی و مالی آن بهرمند بشوید ،‌ از طریق دکمه زیر فرم لازم را پر کنید تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.